KONST / Litografier / Färglitografi 13614173
nr 1361 4173
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 238/310, "första snön". Motivet: 36x28cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:41:02
100 kr
400 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth